בלוג בנושאים כלליים

תכנון אירוע בטבע

0 15

נמאס לכם מאירועים קלישאתיים?
כל מי שהספיק לתכנן בעבר מסיבה או אירוע ודאי מכיר את הבעיה הבאה – ניתן לארגן אירוע קונספט מיוחד עם טוויסט מקורי? איך להדהים את המוזמנים בלי גימיקים קלישאתיים? איזה שירותים לשכור? על מה לבזבז כסף ובאילו דברים להתקמצן? ועוד לא התחלנו לדבר על אולם ארועים…

נכון, במאה ה-21 עריכת ארוע מצריך מאמץ והשקעה, ועם זאת יש גם אפשרות שתהיה תמיד מיוחדת – ארגון ארוע בטבע. חתונה תחת כיפת השמיים ולא במתחם ארועים מקורה היא עודנה חוויה שלא תהיה מוכרת עבור מרבית האורחים (שעד כה הוזמנו לארועים שונים לגמרי), אך ביכולתה להפוך כל ארוע למסיבה חלומית!

חוגגים אירועים חשובים בחיק הטבע

כאשר אומרים את המילה חגיגות או ארועים אתם מיד מדמיינים אולם חתונה? אז חכו, יש כמה רעיונות שמומלץ לבחון לפני. רק בתקופה האחרונה אנשים התחילו לחשוב לעומק על הרעיון של אירועים בחוף ים או ביער קסום, אולם עבור רובנו זה עדיין נשמע משימה בלתי אפשרית. איך ניתן לרכז עשרות מוזמנים במקום פתוח? מה לגבי סידורי ישיבה? ומה עם שירות קיטרינג?

כיום חגיגה בחיק הטבע הפכה לטרנד מקובל ויש שפע של ספקים שמתעסקים עם ארגון ארוע בטבע. לא חסרים שירותי מזון, תקליטנים מקצועיים ואפילו מעצבי אירועים שיעמדו לשירותכם בכל מקום בו תחגגו, באולם או בטבע.

פחות כסף, מדהים יותר וללא ספק יותר מעניין!

זה הזמן לשכוח מהמראה הקלישאתי של שולחנות רבים וצפופים על רחבת ריקודים תחת תאורה מזויפת ומוגזמת, כדאי לשכוח גם מהבגדים הרשמיים מדי ומהתחושה החונקת. דמיינו במקום איך כל האנשים ינועו במרחב, יתרשמו מהטבע ולא יוכלו לחדול מלהחמיא למארגנים על הארוע המוצלח…

האפשרות מוצאת חן בעיניכם? רק נותר לכם לבחור מקום? טוב שאתם פה. לעוד מידע על אולם חתונות ולעצות שיעזרו לכם לערוך ארוע בחיק הטבע, תיכנסו לאתר. בהצלחה לכם!

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.