בלוג בנושאים כלליים

בחירת מדביר מזיקים

0 15

מזיקים? לא תודה! חרקים ממלאים לכם את הבית? מוטרדים מעטלפים בחלונות? פוחדים מהעכברים? ? זה ממש מטרד, כל הבתים בארץ מלאים בסוגים רבים של מזיקים, כיצד להתמודד עם זה? אין ברירה חייב מדביר.

על מנת לשמור על השטח שלנו נקי ממזיקים שונים ובשביל לפתור את הבעיה אספנו עבורכם המלצות וטיפים לגבי הנושא של ריסוס והדברה ואיך שוכרים מדביר.

ללא דיחוי- אם מצאתם בדירה עכברים ומזיקים אל תהיו אדישים, החרקים הם לא רק מהווים הפרעה הם מסוכנים לבריאות, אז בלי לחכות יותר מדי הזמינו מדביר.

רק אנשים טובים- בכדי למצוא קבלני הדברה עם הסמכה צריך לעשות בדיקה, עשו בדיקה באינטרנט, בדקו עם השכנים ובקשו המלצות על מדבירים מנוסים.

חייבים אחריות- כאשר אתם מחפשים הדברת חולדות, תבקשו מהמדביר אחריות על העבודה אתם תהיו רגועים שיש כיסוי ושוב לא תחוו ביקור של חרקים ונמלים אחרי מספר ימים ותזכו לתמורה לכספכם.

הסמכה- גם אם אתם לחוצים בזמן, גם אם הבית מלא זוחלים, שאתם קוראים למדביר דרשו לראות שיראה לכם רשיון מדביר. ריסוס זה רק למקצוענים! אתם חייבים להזמין מדבירים שהם בעלי רישיון.

איך מנקים- לאחר סיום העבודה אסור לשטוף את האזור שהודבר מיד, יש לנקות עם סמרטוט לח בשביל שלא נפחית את יעילות החמור כדאי לשאול את המדביר על כך.

שואלים- התקשרתם אל הדברת פרעושים חשוב לשאול כמה זמן אחרי הריסוס אפשר להיכנס לדירה, שיש בבית חיות מחמד בדקו לכמה זמן יש לפנותם מהדירה. שאלו גם מתי לעשות הדברה בפעם הבאה והכי חשוב בדקו שמאצתם מדביר אשר עושה שימוש בחומרים תקניים.

כמה זה עולה? כדאי להשוות מחירים, בתחילת הקיץ המחיר עולה משמעותית מאשר בחודשי החורף לכן אם מתאפשר להדביר בסוף האביב מצוין, במידה ולא קבלו כמה הצעות מחיר, כי גם בקיץ אפשר למצוא מחירים שפויים.

צריכים פתרונות? מחפשים הדברת מזיקים? רוצים לסלק את היונים? אין בעיה, קפצו את האתר שלנו ותוכלו למצוא את המדבירים הטובים ביותר בשירות ארצי.

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.